Види вагонки

Види вагонки

Затишний інтер'єр є невід'ємною частиною комфортного життя людини. Його чудовий настрій полягає в гармонії, яку він відчуває, споглядаючи і знаходячись в даному оточенні. Що панує в будинку і на роботі атмосфера, має великий вплив на наш настрій, працездатність і т.д . Для того, щоб створити сприятливу атмосферу комфорту і затишку в домі, не обов'язково робити капітальний ремонт, цілком достатньо і косметичного, за допомогою якого, можна докорінно змінити інтер'єр, а разом з ним і обстановку. Сучасні напрямки стилю і декору інтер'єрів, рекомендують використовувати натуральні матеріали, які не тільки мають презентабельний зовнішній вигляд, але і роблять позитивний вплив на стан людини. Одним з таких матеріалів є дерево. Універсальна сировина, з якого виготовляють сотні найменувань будівельно-ремонтних матеріалів, меблі, аксесуари і т.д.

Одним з найбільш популярних будівельних матеріалів є дерев'яна вагонка. Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення якісного, будівельного матеріалу, а саме дерев'яної вагонки. Її натуральна фактура прикрасить Ваш будинок і створить в ньому особливий світ. Купуючи такий продукт, у Вашому домі завжди буде природний мікроклімат, оскільки дерев'яна вагонка має властивість вбирати вологу з повітря при її надлишку і навпаки, виділяти її при зайвій сухості в приміщенні.

Всі види вагонки мають високі механічні і естетичні характеристики, органічно вписуючись в будь-який інтер'єр. Але перш ніж приступити до благоустрою свого домашнього вогнища, варто уважно вивчити характеристики будівельних матеріалів.

Основні переваги дерев'яної вагонки

При мінімальних тимчасових витратах Ви маєте можливість:

 • Створити абсолютно рівну і гладку поверхню стін;
 • Забезпечити високу звукоізоляцію свого приміщення;
 • Захистити стіни від впливу сонячних променів;
 • Підтримувати оптимальну вологість і постійну температуру повітря свого житла
 • Довговічність матеріалу
 • Висока стійкість до зовнішніх агресорів: гниття, тріщини і т. д.
 • Легкість обробки матеріалу
 • Оперативність проведення монтажних робіт

Завдяки своєму запашного, природному аромату, позитивно впливає на органи дихання і серцево-судинну систему.

Розрізняють такі види вагонки - євровагонка і вагонка. Основними характерними рисами є розмір, профіль і довжина кріплення.

Фірма «Мед» пропонує виробництво дерев'яної вагонки:

 • з сосни
 • з ялини
 • з липи і вільхи
 • з дуба

Підбір матеріалу залежить від цілей експлуатації готового продукту.

Дерев'яна вагонка

Вагонка з сосни проводиться з соснової деревини, розпиляної з нижньої частини стовбура дерева. Цей вид вагонки має гладкою текстурою і золотистим відтінком з унікальним візерунком, що додасть вашому будинку чарівний вид. Вагонка з сосни ідеально підходить для обробки житлових приміщень.

Вагонка з ялини виготовляється з дуже щільною і твердої деревини. Подібна вагонка відрізняється світлими відтінками і тонами, виділяє невелику кількість смол, і протистоїть впливу вологи. Такий вид вагонки застосовується для обробки будинків, як з фасаду будівлі, так і всі внутрішні приміщення.

При проведенні будівельних робіт, також широко використовується вагонка з липи. Ця деревини підходить для виробництва євровагонки. Вагонку з липи вживають при будівництві і обробці лазень. Липа не містить смол і лікувально впливає на органи дихання. Такий тип вагонки характеризується легкістю монтажу за рахунок своєї невеликої ваги.

Вагонка з вільхи проводиться з якісної деревини з рівною структурою волокон - вільхи. У неї чудовий насичений колір, який підійде під будь-який дизайн інтер'єру.

Вагонка з дуба - одна з найпопулярніших видів вагонки. Цей вид вагонки відноситься до класу елітних, так як він характеризується підвищеним ступенем міцності. Вагонка з дуба використовується для облицювання стін, стель, а також для обшивки фасадів заміських, котеджних будинків, офісів або ресторанів.

Якщо Ви захочете провести обробку будинку, дачі, лоджії, сауни або лазні, а також бажаєте, увійшовши в свій будинок, відчути, почуття особливого клімату, використовуйте натуральну сировину. Дерев'яна вагонка фірми «Мед» - це продукт високої якості за вигідними цінами.