Вагонка від виробника

Вагонка від виробника

Ви бажаєте створити в своєму будинку сприятливу і комфортну атмосферу, зробити її центром тяжіння всіх членів Вашої родини? Для цього існує кілька варіантів:

  • Ви можете наповнити своє домашнє «гніздечко» улюбленими квітами;
  • Додати більше освітлення в свій будинок;
  • Створити всередині свого приміщення хороший мікроклімат, приємний запах і позитивну енергетику, завдяки дерев'яній вагонці.

Серед безлічі будівельних матеріалів дерев'яна вагонка займає лідируючі позиції. Дерев'яна вагонка від виробника «Мед» - популярний і поширений продукт, який відповідає сучасним вимогам і простоті використання: дерев'яну вагонку можна кріпити як і горизонтально, так і вертикально, залежно від інтер'єру Вашого будинку. Вона використовується не тільки всередині приміщення, але і зовні будівлі.

Екологічно чиста і якісна вагонка від виробника виготовляється в деревообробному цеху на базі фірми «Мед». Кваліфіковані співробітники, високотехнологічне обладнання, таке як: стрічкова пилорама, фрезерний верстат, лазерний верстат, а також використання сучасних технологій, дозволяє виробляти продукт вищої якості. Ми використовуємо тільки високоякісний матеріал, ретельно відбираючи деревину кращих порід: сосна, ялина, липа, дуб, вільха.

Де і як краще використовувати дерев'яну вагонку?

Дерев'яна вагонка вживається при обробці балконів і лоджій в квартирах і будинках, а також альтанок, саун, котеджів і інших господарських приміщень.

Вагонку доцільно використовувати при обробці лазень, саун з листяних порід дерев (липа, дуб, вільха), адже вони не змінюють свою структуру в умовах підвищеної вологості і прослужать протягом тривалого часу.

Хвойні породи (сосна, ялина) застосовуються при обшивці стін і стель всередині приміщення: вони мають звукоізоляцію, низьку теплопровідність, підтримують оптимальний рівень вологості, а також виділяють мало смол. Вагонка з сосни, завдяки своєму приємному, природному аромату і виділенню хвойних запахів при високій температурі, має оздоровчий вплив на нервову систему. Сосна - універсальний будівельний матеріал, завдяки своїм високим механічними показниками. Основною її перевагою є високе протистояння до впливу вологи, що в свою чергу дозволяє використовувати її як всередині приміщення, так і зовні.

Як правило, експлуатаційний термін дерев'яної вагонки близько 15 - 20 років, за умови якісної обробки готової сировини різними захисними просоченнями і засобами.

Вагонка від виробника

Основні етапи виготовлення дерев'яної вагонки:

  • Вироблення обрізної дошки
  • Сушка
  • Стругання лицьового боку
  • Вибірки з бічних поверхонь
  • Зняття фасок з лицьового боку
  • Сортування за якістю виготовлення

Дерев'яна вагонка додасть Вашому будинку особливого зовнішнього вигляду. Завдяки своїй природному текстурі і різних відтінків, вагонка неодмінно доповнить і прикрасить інтер'єр або екстер'єр приміщення.

Якщо Ви хочете зробити замовлення або Вам необхідна додаткова інформація щодо вагонки від виробника «Мед», звертайтеся до наших менеджерів, за вказаними номерами телефонів в розділі "Контакти". Пропонуємо виготовлення і реалізацію дерев'яної вагонки високої якості за доступними цінами.