Вагонка липа

Вагонка липа

Вагонка липа проводиться в деревообробному цеху нашої компанії. Ми надаємо широкий вибір вагонки з цієї породи дерева на будь-який смак і будь-якого розміру. Наше виробництво розраховане на випуск великих партій вагонки. Яку можна буде використовувати для будівництва, а також для продажу в будівельних магазинах і супермаркетах. Довгий час вагонку випускали за місцевими стандартами і сортували її в залежності від наявності видимих ​​дефектів у вигляді сучків, сколів і т.д. Зараз ці вироби випускають за новими для нас стандартам - відповідно до європейських стандартів. Це говорить про те, що з часом наша вагонка буде представлена ​​не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Одним з наших популярних товарів, що випускаються на базі деревообробного цеху є різноманітна вагонка. Липа - це одна з найбільш підходящих видів деревини для виготовлення не тільки вагонки, а й інших виробів з дерева. Наша компанія займається виробництвом вагонки та інших матеріалів для будівництва не так давно, але у нас вже є надійні постачальники якісної деревини. Ми не використовуємо липу, яка була завезена з інших країн, а працюємо в основному з матеріалом вітчизняного виробництва.

Вагонка липа - фото

Вагонку з липи виготовляють з відносно молодих дерев. В основному у виробництві використовуються липи не старші 70 - 80 років. Євровагонка - це новий вид продукції, нова для нас вагонка. Липа широко використовується для виготовлення цього обшивального матеріалу. Европеського стандарти відрізняються від звичних нам стандартів. Так, наприклад, обмеження на вік деревини. Таку вагонку часто використовують при будівництві і обробці лазень.

Деревина липи відрізняється надзвичайною м'якістю, у неї мало сучків, які є величезною перешкодою для використання деревини і знижують якість вагонки. Ця деревина дуже легко піддається обробці, тому деревообробні цехи з радістю використовують її в процесі виробництва різноманітних будівельних матеріалів з дерева. Липа не тільки зручна і красива, але і дуже корисна для здоров'я. Оброблені вагонкою з липи приміщення зберігають затишок, повітря в таких приміщеннях набуває цілющих властивостей.

Вагонку з липи ви можете придбати безпосередньо в деревообробному цеху нашої компанії або замовити її виготовлення. Ми працюємо як зі своїм матеріалом, так і з матеріалом замовника. Ми виготовляємо вагонку за індивідуальними замовленнями, також ми поставляємо оптові партії цієї продукції.