Укладання вагонкою

Укладання вагонкою

Укладання вагонкою на сьогоднішній день є одним з переважних методів обшивки приміщень. Дерев'яна вагонка застосовується при оформленні будинків, котеджів, саун, балконів і т.д. Такий матеріал по праву вважається якісним, надійним і естетично привабливим. Переваги дерев'яної вагонки полягають в регулюванні вологості приміщення, є відмінним утеплювачем, служить звукоізолятором, до того ж, подібна вагонка, візуально відмінно вирівнює стіни. Окремо варто відзначити, що дерев'яна вагонка застосовується як для зовнішньої, так і внутрішньої обшивки. Натуральна деревина це екологічно чистий матеріал, який позитивно впливає на здоров'я людини. Неповторні аромати лісу наповнять вас зарядом бадьорості і енергії.

Укладання вагонкою

Для того щоб приміщення мало красивий і привабливий вигляд, укладка повинна бути проведена за всіма правилами. Особливої ​​складності сам процес укладання не становить, основними вимогами є дотримання технологій, послідовність і грамотність дій. Спершу, вагонка обробляється всіма необхідними захисними і антисептичними складами, які запобігають пошкодженню матеріалу і різні утворення цвілі і т.д. Процес обробки можна починати відразу після того, як вагонка добре просохне. У квартирах, побудованих з цегли або залізобетону, на стінах і стелях необхідно прикріпити рейки. До них і буде кріпитися дерев'яна вагонка. Для того щоб розташувати обрешітку рівно, слід скористатися рівнем і схилом.

При вертикальному розташуванні вагонки, рейки варто прибивати горизонтально з відступом від 0,5 до 1 м. При горизонтальному розміщенні вагонки, рейки встановлюються вертикально з таким же відступом. При вертикальній облицюванні починати варто з кута, причому перша панель повинна бути зафіксована особливо ретельно. При укладанні вагонки не варто використовувати звичайні цвяхи, якщо звичайно не йдеться про підвальних або технічних приміщеннях. Для кріплення, варто застосовувати спеціальні гвоздики з маленьким капелюшком або скоби для пневматичного або механічного степлера. Особливо важливо розмістити дерев'яні дошки шипом вгору. Такий метод підходить для внутрішньої обшивки, а для зовнішньої це єдиний прийнятний спосіб.

Крім всіляких захисних складів, можливо, покрити вагонку лаком. Але це допустимо лише у випадках, якщо це кімнати. Якщо мова йде про сауні, лазні або ванні, застосування лаків не припустимо. Укладання вагонки універсальний метод обшивки приміщень, який буде приємно радувати господарів і гостей будинку протягом тривалого часу, створюючи неповторну атмосферу і затишок.