Будівництво сауни

Будівництво сауни

Сьогодні будівництво сауни з дерева на заміських ділянках набирає більших обертів. Власна дерев'яна сауна і лазня - це прекрасне місце, де можна відновити нервову систему, з'єднається з природою і повністю розслабиться.

Якщо Ви бажаєте спорудити сауну або лазню на своїй садово-дачній ділянці, Вам не потрібно заглиблюватися в усі тонкощі побудови - Ви можете довірити будівництво сауни професіоналам.

Фірма «Мед» пропонує Вам широкий асортимент послуг. Деревообробний цех нашої компанії оснащений всім необхідним обладнанням: модульною сушкою, оциліндровочним верстатом, стрічковими пилорамами, деревообробним фрезерним верстатом з ЧПУ і лазерним станком з ЧПУ, деревообробним чотиристороннім стругальним верстатом з ЧПУ.

Будівництво сауни не складе для Вас ніяких труднощів, якщо Ви його довірите досвідченим кваліфікованим фахівцям. Співпраця з фірмою «Мед» - це висока якість роботи і оптимальні терміни виконання замовлення, індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також прийнятні ціни. Застосовуємо тільки якісну, ретельно оброблену сировина кращих порід деревини. Використовувана на будівництво сауни деревина повинна бути повітряно-сухою, якісною, без червоточини. Кращими будівельними матеріалами з деревної сировини вважаються сосна і ялина, також широко вживають липу і дуб. При будівництві сауни потрібно різні бруси, колоди, жердини, дошки, а також лакофарбові матеріали, антисептики, спеціальні цвяхи і шурупи різноманітної довжини, скло для вікон та інші предмети.

Пропонуємо послуги дизайнерів, які розроблять оригінальний проект для Вашої сауни, з урахуванням всіх Ваших побажань.

Будівництво сауни фото

Дерев'яні сауни характеризуються міцністю, надійність, вологостійкість і прекрасним зовнішнім виглядом. Сауна з красивою натуральної текстурою деревини створить на Вашій ділянці позитивну атмосферу, додаючи завершальний акорд в дизайн проекту Вашого ландшафту.

Замовляйте послуги будівництво сауни у менеджерів фірми «Мед» за номерами телефонів, які вказані на сайті.