Російська лазня парилка

Російська лазня парилка

Російська лазня, парилка зберегла в собі вікові традиції Київської Русі. Особлива атмосфера і комфортні умови - при досить високій вологості не дуже висока температура - роблять російську баню найбільш затребуваною і популярною серед слов'янського народу. Це відмінний засіб очищення організму і релаксації. Купання в холодній воді після парилки і банний віник - незамінні супутники російської лазні.

У стародавні часи російська лазня була задоволенням, доступним всім - від простого народу до князів. На Русі лазня завжди була невід'ємним елементом привітності і гостинності: спочатку гостей вели паритися в баню, а потім вже запрошували до столу. Незважаючи на кількість минулих століть, традиції споруди російської лазні збереглися багато в чому незмінними до сьогодні. Зовні стіни лазні здійснюють з брусу або колоди. Внутрішня частина парилки повинна бути обладнана якісною пароізоляцією, теплоізоляцією і вентиляцією, для постачання рівномірного прогріву. Для оздоблювальних робіт російських лазень вживається дерев'яна вагонка, при цьому необхідно ретельно підбирати деревину відповідних порід. Щоб уникнути погіршення санітарно-гігієнічної умов і конденсації пари російська лазня, парилка не повинна розташовуватися в горищних або підвальних приміщеннях, а повинна бути окремо стоїть будівлею.

Виробниче підприємство «Мед» швидко і якісно здійснить на замовлення проектування, монтаж і будівництво російської лазні під ключ. Передові, високоякісні технології, автоматизоване обладнання та екологічно чисті натуральні матеріали дозволяють побудувати надійну російську баню, навіть найскладніших конструкцій, за прийнятною ціною. Надаємо на замовлення оригінальні і унікальні проектні рішення. Професійні дизайнери нашої компанії створять на замовлення макет-проект, у відповідності з усіма запитами клієнтів. Досвідчені майстри фірми «Мед» виконають все необхідне для того, щоб Ви, Ваша родина і друзі могли радіти довгі роки чарівному впливу російської лазні «під ключ», спорудженої за індивідуальним ескізом. Замовити будівництво лазні можна в менеджерів нашої компанії.