Перевага дерев'яної вагонки

Перевага дерев'яної вагонки

Кілька років тому ринок заполонив пластик, який привертав безліч покупців естетичний зовнішній вигляд і доступною ціною. Практичність і універсальність такого матеріалу як пластикова вагонка приваблювала багатьох клієнтів своїм поєднанням «ціна-якість». Однак, поступово, епоха всюдисущого пластику поступово вщухає, і все більшою популярністю і актуальності набувають натуральні матеріали, такі як дерево, тобто дерев'яна вагонка.

Дерев'яна вагонка - це в першу чергу натуральний матеріал, який не тільки надає приміщенню особливого виду, а й вносить певну позитивну енергетику, і створює атмосферу затишку і комфорту. Даний будівельний матеріал є прекрасною альтернативою пластику. За допомогою дерев'яної вагонки можливе здійснення, як зовнішніх, так і внутрішніх опоряджувальних робіт. Якщо Ви вирішили оббити кімнату, будинок або ж сауну і лазню вагонкою, існує кілька варіантів розташування дощок: вертикальне, горизонтальне, діагональне, «ялиночкою», ну і звичайно ж будь-яка схема, яку відтворить Ваша фантазія. Єдине, що слід враховувати при «незвичайної» обшивці вагонкою, це кількість необхідного матеріалу - тут необхідно брати матеріалу з витрати + 10% до передбачуваної цифрі, оскільки певна кількість матеріалу витратиться при розпилюванні, залишається багато обрізків, які не можна або складно застосувати в області дверей і вікон.

Перевага дерев'яної вагонки полягає також в надійності і стійкості. Багато хто помилково припускають, що дерево не самий практичний матеріал, оскільки він схильний до дії сонячних променів, вологи, і інших зовнішніх агресорів, які впливають на її зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики. Однак, на сьогоднішній день існують різні засоби і просочення, які надійно і якісно захищають деревину від пошкоджень.

Перевага дерев'яної вагонки

Дерев'яну вагонку вибирати легко і просто - в залежності від цілей використання вагонки: для обшивки внутрішньої або зовнішньої, для обробки кімнати або сауни і т.д, від цього на пряму залежить вибір необхідної деревини. Якщо наприклад, ви купуєте вагонку для оформлення сауни, ідеальний варіант це липа. Вона не містить смол, а головне повільно нагрівається, що в свою чергу зводить імовірність опіків «до нуля». Можливо задоволення не з дешевих, але якість продукту з лишком окупає себе.

Фірма «Мед», пропонує виготовлення дерев'яної вагонки на замовлення. Ми пропонуємо надійний продукт за найбільш прийнятними цінами. Наявність необхідного деревообробного обладнання, дозволяє виконувати широкий спектр послуг.