Пиломатеріали

Пиломатеріали

Дерево було, і як і раніше залишається, одним з найбільш надійних, якісних і доступних будівельних матеріалів, яке знаходить широкого застосування в будівельній сфері.

Дерево, як матеріал приваблює своєю багатофункціональністю і гнучкістю в роботі. Будь-яка деревина, при хорошому просушуванні і якісній обробці піддається різним обробкам, що в свою чергу дозволяє виконувати широкий спектр послуг з виготовлення великого асортиментного ряду продукції, починаючи будівельними рейками і закінчуючи елітними моделями меблів з дерева. Залежно від тематики вироби, жебрати порода деревини відповідно до технічними показниками, а потім визначаються і етапи обробки сировини.

Якщо мова йде про будівництво котеджу, заміського будинку або будь-якого іншого об'єкту, в першу чергу замовника будуть цікавити пиломатеріали, за допомогою яких можна буде зробити початкові етапи будівель. Серед таких виробів: дошка обрізна / необрізна, брус, блок-хаус і т.д. Як правило розмежовують дві групи пиломатеріалів: до першої відносяться вироби наприклад для покрівлі, до іншої - предмети для декорування будинків, наприклад дерев'яна вагонка і т.д.

Фірма «Мед» пропонує послуги з виготовлення пиломатеріалів. У нас ви зможете вибирати серед кількох деревних порід, підбираючи саме той варіант, який Вам найбільше підходить, як за якістю, так і за ціною. Одним з найбільш затребуваних видів пиломатеріалу є дерев'яна вагонка, яка традиційно використовується для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень.

Дерев'яна вагонка ставитися до категорії елітних обшивальних матеріалів в силу своїх незаперечних переваг, таких як:

- Екологічна чистота матеріалу

- Красива, природна текстура

- Міцність і надійність матеріалу

- Високий ступінь стійкості до морозів і вогкості

- Стійкість перед зовнішніми агресорами

- Низька ймовірність виникнення тріщин і щілин

Пиломатеріали

Одним з основних достоїнств вагонки є можливість підбору потрібного профілю в залежності від тематики робіт. Фірма «Мед» пропонує дерев'яну вагонку за найвигіднішими цінами. Деревообробний цех оснащений сучасним обладнанням, яке дозволяє виконувати широкий спектр послуг. За більш детальною інформацією щодо виробництва та замовлення продукції звертайтеся до наших менеджерів, за вказаними номерами телефонів.