Відмінності вагонки й євровагонки

Відмінності вагонки й євровагонки

Для того щоб отримати максимум радості і позитивних емоцій від процесу будівництва і ремонту, необхідно знати відповіді на багато питань і враховувати безліч деталей. Якщо Ви хочете зробити косметичний ремонт свого житла, додати інтер'єру оригінального зовнішнього вигляду, а також зробити свій будинок екологічно чистим і затишним, використовуйте натуральні матеріали.

Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення і реалізації якісної дерев'яної вагонки, яка широко використовується для проведення зовнішніх і внутрішніх опоряджувальних робіт: обшивка стін, стель і ін.

Сучасний споживач може вибирати серед численних будівельних матеріалів, в тому числі дерев'яна вагонка і євровагонка. Але в чому полягає різниця? Відмінність вагонки й євровагонки не суттєво.

Євровагонка - являє собою обшивальну, декоративну, профільовану дошку, при виготовленні, якої дотримуються всі європейські норми якості. Євровагонка призначена для сухої внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень.

Дерев'яна вагонка - це обшивальна дошка з гладкою рівною поверхнею, виготовлена ​​з добірної деревини, яка піддається спеціальній обробці. Вагонку в основному використовують для оздоблення стін.

Відмінності евровагонки від вагонки:

Евровагонка

1. Розмір

Основна відмінність полягає в характерних розмірах, параметрах. Ключові параметри - це ширина, товщина і довжина. Товщина евровагонки - 12, 5 мм, ширина - 96 мм, ширина робочої поверхні без паза - 88 мм. Довжина від 1 до 6 метрів. Розміри дерев'яної вагонки встановлені від 12 до 25 мм, ширина - до 150 мм, довжина - до 4500 мм.

2. Профіль і довжина кріплення

Існує кілька видів профілю вагонки. Серед основних видів найбільш популярні такі, як вибірка з внутрішньої сторони дошки. Головна відмінність евровагонки від вагонки в профілі - це розмір шипа. Довжина евровагонки становить - 9 мм, звичайної вагонки - 5 мм.

3. Вологість

Вологість евровагонки варіюється в межах 8 - 12%, в той час як вологість звичайної вагонки може досягати 8 - 12% або 25-35%.

4. Наявність поздовжніх вентиляційних виїмок для видалення конденсату

Сполучні пази евровагонки розташовані глибше, ніж у дерев'яної вагонки, що в свою чергу виключає можливість появи щілин і тріщин.

Дерев'яна вагонка внесе в інтер'єр атмосферу затишку і комфорту. Рівна, гладка поверхня стін, неповторна натуральна текстура різних порід дерев і приємний аромат.

Для виготовлення дерев'яної вагонки фірма «Мед» використовує якісний екологічно чистий продукт, обробляючи найкращі породи деревини. Ми дотримуємося загальноприйнятих євро стандартів якості, відбираючи сировину вищого сорту: без тріщин, сучків, смоляних кишень, засмолки і т. д. Ми пропонуємо продукт високої якості за найвигіднішими цінами. За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті в розділі "Контакти".