Оздоблення балкона вагонкою

Оздоблення балкона вагонкою з дерева, на сьогоднішній день займає лідируюче місце по екологічності, якості та економії. Дерев'яна вагонка - це натуральний, абсолютно безпечний будматеріал, який надає в кожній оселі атмосферу тепла і затишку. Вагонка з дерева, завдяки своїй технічній конструкції (наявність пазів для стику в площині і шпунтів), зручно і оперативно кріпиться на стіни і стелі.

Переваги обробки балконів вагонкою:

  • Оздоблення балкона вагонкою сформує у Вашому домі комфортний простір для відпочинку. Дерево позитивно впливає на здоров'я людини, завдяки своїм особливим властивостям - міцність, екологічна чистота, натуральний приємний запах.
  • Оздоблення балконів за допомогою вагонки дозволяє зберегти презентабельний естетичний вигляд балкона або лоджії на максимально довгий період. Вагонка з дерева надійна і має високу стійкість до механічних пошкоджень.

Фірма «Мед» пропонує Вам послуги виготовлення, продажу і монтажу дерев'яної вагонки на замовлення. Працюємо з такими деревними породами, як; ялина, сосна, липа і дуб. Обробляємо деревину спеціальними антисептиками, які збережуть первісний колір і форму вагонки на тривалий час, а також істотно продовжать термін її служби. Завдяки антисептикам вагонка стає більш стійкою до грибкових проявів, перепадів температури, цвілі, підвищеної вологості. Крім цього, антисептики є відмінними захисними засобами від шкідливих комах. Кваліфіковані фахівці фірми «Мед» максимально якісно, ​​точно і надійно виконають обробку балкона вагонкою з дерева будь-якого виду та рівня складності. Пропонуємо на вибір різні пиломатеріали в різній ціновій категорії.

За більш детальною інформацією про дерев'яну вагонке виробництва фірми «Мед», і її монтажу, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів на сайті. Вони нададуть Вам відповіді на всі запитання.

Оздоблення балкона вагонкою з дерева створить на Вашому балконі приємний мікроклімат, надаючи Вашому будинку оригінальність і індивідуальність.