Зовнішнє оздоблення фасадів

Зовнішнє оздоблення фасадів

різноманітність матеріалів і креативні дизайнерські ідеї та рішення дозволяють відтворити і втілити в життя будь-яку, навіть саму сміливу ідею. Сучасні оздоблювальні матеріали гарантують не тільки презентабельний і унікальний вигляд вашого будинку, котеджу або будь-якої іншої архітектурної споруди, але і довговічність.

Наша компанія пропонує різну дерев'яну вагонку для зовнішньої обробки фасаду. Відмінні естетичні і високі експлуатаційні характеристики дозволяють з легкістю обшивати будинки побудовані з різних матеріалів. Дерев'яна вагонка - матеріал, який виготовляється з цільної деревини. Завдяки такій обробній роботі, ваш будинок стане більш яскравим і барвистим. Правильно підібрана вагонка, творче оформлення проекту, і ви отримаєте будинок своєї мрії. За допомогою оформлення дерев'яного фасаду ви уникаєте і страхуєтеся від багатьох проблем. Основна з них це додаткове утеплення будинку. Завдяки природним характеристикам, а саме низьку теплопровідність дерева, ваше приміщення гарантовано буде теплим і затишним.

Зовнішнє оздоблення фасадів

Основна перевага вибору саме дерев'яної вагонки для зовнішньої обробки фасадів полягає в легкій вазі. Дерев'яна вагонка не робить сильного тиску на фундамент, що дозволяє прикрасити фасад без нанесення шкоди будівництві. Особливою популярністю, на даний момент, користується блок-хаус, будучи сучасним і універсальним видом вагонки, методом. Можливо, ціна на нього не зовсім приємна для початку, але вона з лишком окупається, враховуючи всі позитивні характеристики. А саме: екологічно чистий матеріал, використовується тільки високоякісна деревина, легкість в роботі та експлуатації.

Можливо, ви вже маєте побудований будинок, але він з цегли, і начебто все в порядку, але зовнішній вигляд хотілося б змінити на краще. З огляду на зростаючу популярність і актуальність будівництва дерев'яних котеджів і будинків, за допомогою блок-хауса, ви без особливих зусиль можете перетворити простий цегляний будинок в вишуканий, колоритний дерев'яний. Використовуючи блок-хауса, ви можете зробити обробку або обшити ним будинок. У чому ж полягає різниця блок-хауса від звичайного колоди? Відповідь проста - камерного сушіння. Купуючи блок-хаус, ви купуєте деревину на порядок міцніше. Застосування такої деревини дає можливість виробляти ідеально геометричні виходять пиломатеріали. Наша компанія виробляє тільки якісний матеріал з найкращих порід. Ми застосовуємо деревину дуба, ясена, сосни і ялини. Ми гарантуємо високотехнологічний і якісний матеріал. Ви зможете підібрати будь-який вид оздоблювального матеріалу, який буде підходити вам як за характеристиками, так і за ціною.