Малі форми альтанки

Малі форми альтанки

Ви маєте заміський ділянку, красивий дерев'яний будинок, але все ж, в загальній композиції Вашого ландшафтного дизайну чогось бракує? Фірма «Мед» допоможе Вам перетворити Вашу садибу.

Пропонуємо Вам замовити різні садово-паркові споруди, які чудово впишуться в стиль Вашої ділянки, а також гармонійно будуть відповідати елементам Вашої оселі.

Завдяки досвідченим майстрам і сучасним спеціальними технологіями, наша компанія виконує цілий спектр всіляких послуг з виготовлення різних виробів з дерева, в тому числі і дерев'яних будинків, котеджів, саун або лазень.

Пропонуємо на замовлення виготовлення таких архітектурних споруд:

  • дерев'яні дачні альтанки (садові альтанки, альтанки з мангалом або барбекю);
  • альтанки для кафе і ресторанів;
  • малі форми альтанки (відкриті літні альтанки, дитячі альтанки, альтанка-гриб, альтанка-крамничка, і т. д.)
  • закриті садові будиночки;
  • перголи, і т. д.

Малі форми альтанки фото

Наші дизайнери подбають про те, щоб перевагу Вами архітектурні споруди ідеально вписувалися в екстер'єр Вашої ділянки, надаючи завершальний штрих всій його картині.

Фірма «Мед» здійснює різні види, форми і стилі дерев'яних альтанок. Малі форми альтанки, останнім часом, займають лідируюче місце середовища наших замовників. Такі альтанки дуже часто замовляють для літніх майданчиків кафе, ресторанів, баз відпочинку і т. д. Затишні маленькі споруди стануть найкращим куточком для відпочинку Ваших клієнтів і туристів.

Дерев'яні альтанки, виконані в єдиному оригінальному стилі, персонального дизайну-проекту, додадуть Вашим володінь індивідуальності, солідності і неповторної атмосфери. Натуральна текстура, поєднання аромату деревини, свіжого повітря і трави - стануть візитною карткою для Вашого кафе або ресторану.

Малі форми альтанки розташовують також на дачі, в саду або у внутрішньому дворику заміського ділянки. У таких альтанках можна чудово відпочити, вдихаючи аромат літніх квітів, поснідати, пообідати і повечеряти, в оточенні природи.

Замовляйте у менеджерів фірми «Мед» послуги виготовлення садово-паркових споруд бажаної конфігурації. Пропонуємо якість і вигідні умови співпраці.