Кріплення вагонки

Кріплення вагонки

Кріплення вагонки один із сучасних і дизайнерських способів обробки свого житла. Дерево з давніх-давен використовувалося людиною при будівництві і обробці свого будинку. Основною перевагою даного матеріалу є його природне походження, отже, це самий екологічно чистий матеріал. Для людини, яка зацікавлена не тільки в красі і модерновому вигляді свого житла, але і в його не менш важливих характеристиках, таких як здоров'я домашніх, наприклад, дерево або дерев'яна вагонка найкращий варіант. Зараз популярність дерева, а саме будівництво дерев'яних котеджів, будинків з клеєного або оциліндрованого брусу, бань зі зрубу, альтанок та інших архітектурних споруд набирає все більше популярності та актуальності. Дерево знову повернулося в моду, і користується неймовірним попитом. Настільки широка зацікавленість в різних дерев'яних матеріалах пояснюється ідеальним співвідношенням якості та ціни. В наш час, більшість споживачів ставлять за мету за допомогою мінімальних витрат витягти максимальний ефект. Прийнявши рішення про обробку свого житла дерев'яною вагонкою, ви істотно економите як на матеріалі, так і на додаткових розтратах щодо утеплення квартири.

Кріплення вагонки

Якщо говорити про дерев'яному покритті, зокрема про кріплення вагонкою, то це воістину красиве оформлення вашої квартири, будинку, котеджу, або дачі і вельми оригінальне дизайнерське рішення. Якщо ви живете в цегляному, або панельному будинку, обшивка стін і стель дерев'яною вагонкою, додасть приміщенню неповторний вигляд. У свою чергу, господарі також зможуть насолоджуватися прекрасним ароматом лісу. До того ж, дерево завжди було якісним і надійним утеплювачем. Маючи низьку теплопровідність, дерево ідеально зберігає тепло.

Переходячи до питання безпосереднього кріплення вагонки, потрібно звернути увагу на кілька фактів. Якщо ваша дерев'яна вагонка рівна, її можна прибивати прямо до стіни або стелі, при цьому стіна також повинна бути рівною, а рейки повинні знаходитися в єдиній площині. Спершу, на поверхні кріплять рейки, потім прибивають оздоблювальний матеріал. При вертикальному розташуванні вагонки, рейки оббиваються горизонтально з відстанню від 0,5 до 1 м і навпаки. Для кріплення вагонки не варто застосовувати звичайні цвяхи. По-перше, це має вельми не естетичний і акуратний вигляд, а по-друге, тонка дерев'яна вагонка, прибита звичайними цвяхами може тріснути і розколотися. Найкраще використовувати спеціальні цвяхи або скоби для кріплення. Для повного завершення всіх ремонтно-оздоблювальних робіт, необхідно нанести на поверхню вагонки захисні склади. На сьогоднішній день, широкий асортиментний ряд всіляких матеріалів і антисептиків, дозволяють підібрати необхідний склад. При їх виборі, варто, також враховувати для якого виду приміщення ви берете, якщо це просто кімнати, можна скористатися стандартними складами. У разі, якщо ви хочете зробити баню, сауну або ванну відповідно слід вибрати спеціальні водовідштовхувальні, захисні засоби.