Кріпильний елемент

Що таке кріпильний елемент? Безумовно, це головна деталь для монтажу і з'єднання різних конструкцій. Кріпильним елементом називається вся метизна продукція.

Кріпильний елемент служить для роз'ємного об'єднання деталей. Практично всі будівельні фірми вельми ретельно відбирають елементи кріплення, тому, що завдяки міцному і надійному закріпленню різних деталей пристрою, його експлуатаційний термін служби значно збільшиться.

Фірма «Мед» пропонує цілий спектр різноманітних послуг: послуги пилорами, будівництво альтанок і садових будиночків, саун і лазень, будинків і котеджів під ключ і інше. Кваліфіковані фахівці нашої компанії, завдяки сучасним технологіям, якими оснащений наш деревообробний цех, виготовляють і обробляють різноманітні види пиломатеріалів (дерев'яна вагонка, блок-хаус, обрізна / необрізна дошка, дошка-полу, брус, рейка і т. д.), Виробляють різні вироби з дерева (дерев'яні меблі, дерев'яні сходи, дерев'яні вікна та двері, дерев'яні паркани і т. д.). Фірма «Мед» виконає будь-які проекти, навіть найскладніші, за максимально короткий термін. Здійснюємо на замовлення виготовлення, продаж і монтаж різноманітної продукції з дерева. Використовуємо тільки високоякісний, натуральний, екологічно чистий матеріал - дерево найкращих порід: сосна, ялина, дуб і липа.

При будівництві, декоративній обробці і монтажі застосовуємо різні кріпильні елементи: гайки, болти, гвинти, заклепки, шпильки і т. д. Зокрема, для обшивки в приміщенні стін, стель, лоджій, балконів, саун і лазень дерев'яною вагонкою, вживаємо спеціальний кріпильний елемент - кляймер. Кляймер - це невидима скоба, яка призначена виконувати функцію утримувача вагонки. Монтаж дерев'яної вагонки на кляймер - процес практичний, зручний і якісний. Застосовуємо тільки якісні кляймера з оцинкованої сталі, товщиною 0,55 мм. Такі елементи кріплення придатні для використання, як при внутрішній, так і при зовнішній обробці.

Щоб забезпечити високу якість готового продукту, а також його довговічність, надійність і привабливість, фірма «Мед» враховує у своїй роботі всі необхідні дрібниці навіть такі, як кріпильний елемент.