Виготовлення дощок

Виготовлення дощок

Виготовлення дощок на базі нашої компанії здійснюється з сосни, ялини, дуба, ясена та липи. Наші виробничі цехи оснащені сучасною технікою, яка виробляє просушування і розпил деревини. Наша компанія не так давно стала займатися деревом і всім, що з ним пов'язано, але вже позитивно зарекомендувала себе на ринку аналогічних товарів.

Виготовлення дощок завжди актуально, так як вони широко використовуються в будівництві, при проведенні ремонтних робіт і багато іншого. Клієнти в першу чергу звертають увагу на ціну і якість продукції. Наша продукція відрізняється ідеальним поєднанням ціни і якості. На базі нашого деревообробного цеху випускають такі види дощок:

- вагонка звичайна;

- вагонка євро;

- дошка підлоги;

- брус;

- блок - хаус;

- імітація бруса і т.д.

Дерев'яні вироби користуються популярністю через ту незаперечну користь, яку вони надають нашому здоров'ю. Оброблені дерев'яною дошкою кімнати виглядають набагато затишніше і надають повітрю неповторний аромат. Виготовлення дощок для обробки будинку зараз набагато популярніше шкідливих будматеріалів, що виділяють в повітря небезпечні для нашого організму речовини. Головними критеріями відбору деревини для виробництва дощок є його цілісність, відсутність шкідників. Перед початком виробництва дощок деревину поділяють на сорти, відповідно до яких буде виготовлена ​​дошка різного ґатунку і різної ціни.

Виготовлення дощок

Існує два види обробки дошки, в результаті яких виробляється необрізна і обрізна дошка. Обрізна дошка відрізняється великою товщиною, повною відсутністю кори і сучків на її поверхні. Така дошка відрізняється за ціною від необрізної дошки, яка вважається менш затребуваною. Необрізна дошка має на своїй поверхні сліди від спиляних сучків і гілок, краю дошки необрізані і можуть бути з корою.

Виготовлення дощок на базі нашої компанії може бути за індивідуальним замовленням. Ми працюємо з клієнтами, які купують невеликі партії дошки, а також набувають оптові партії дощок. Оцінити вартість замовлення зможуть фахівці нашої компанії. Вартість робіт залежить від якості і виду дошки, породи деревини і розміру партії. На великі партії товару ми пропонуємо знижки. З усіх питань, пов'язаних з виготовленням дощок і виробів з дерева звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.