Виготовлення дерев'яних вікон

Виготовлення дерев'яних вікон на замовлення - одна з основних діяльностей фірми «Мед». Головні критерії, які дотримується наша компанія - довговічність, надійність і лояльна цінова політика. Якісно виготовляємо дерев'яні вікна з екологічно чистого, натурального сировини, на власному виробництві, завдяки досвідченим фахівцям і сучасному спеціальному обладнанні, яким оснащений наш деревообробний цех.

Вікна з натурального дерева сьогодні користуються високою популярністю. Надійні і теплі дерев'яні вікна виробництва фірми «Мед» прекрасно доповнюють сучасні інтер'єри будинків і відмінно вписуються в інтер'єр будь-якого житла.

Головні переваги дерев'яних вікон:

  • екологічність і безпеку для здоров'я людини;
  • презентабельний зовнішній вигляд;
  • відмінна міцність при невеликій об'ємній масі;
  • висока теплозахист;
  • хороша звукоізоляція;
  • висока морозостійкість;

Виготовлення дерев'яних вікон здійснюємо з кращих деревних порід - дуб, липа, сосна і ялина. Завдяки мікропорами деревини, які повільно пропускають повітря, вікна з дерева мають особливим властивістю - вони можуть «дихати», провітрюючи приміщення. Тому в будинку з дерев'яними вікнами (навіть якщо вони закриті) завжди приємний мікроклімат і свіже повітря. Дерев'яні вікна зберігають в приміщенні потрібний рівень вологості, завдяки цьому в житло не створюється парниковий ефект. Кваліфіковані фахівці фірми «Мед» при складанні вікон просочують деревину спеціальним нешкідливим розчином, який не виділяє шкідливих випарів і запобігає повітрообмін - це захищає деревину від гниття, старіння і погіршення.

Якщо Ви хочете скористатися послугою фірми «Мед» - виготовлення дерев'яних вікон, зв'язуйтеся з менеджерами нашої компанії. Вони нададуть Вам всю необхідну інформацію про оформлення замовлення та оплати. Пропонуємо найвигідніші ціни, оскільки ми працюємо без посередників.

Вікна з натурального дерева виробництва фірми «Мед» - це ознака заможності і гарного смаку, а також безпеку і комфорт для людини.