Головна

Виробництво вагонки

Виробництво вагонки за допомогою застосування сучасних технологій, дозволяє прикрасити і зробити будинок або квартиру вашої мрії. З огляду на сьогоднішнє різноманітність і широкий асортиментний ряд будівельних і оздоблювальних матеріалів, дерево не поступилося своїх позицій. Не залежно від методу обробки деревини і інновацій в технологіях, більш універсальної сировини ніж дерево немає. Зростаюча популярність дерева і різних оздоблювальних матеріалів, таких як дерев'яна вагонка, легко пояснюється тим, що дерево володіє величезною кількістю переваг перед усіма іншими матеріалами. Екологічно чистий матеріал, що володіє низькою теплопровідністю, звукоізоляцією, регулює і підтримує оптимальний рівень вологості повітря, створює неповторний клімат і затишок вашого будинку і в цілому позитивно впливає на здоров'я і настрій людини.

Завдяки нинішнім технологіям, які істотно полегшили наше життя і неймовірно розширили можливості, маючи проект або хоча б уявлення про те, що ми хочемо, втілити будь-яку витівку в реальність не складе особливих труднощів. Для реалізації навіть самого сміливого проекту потрібні високоякісні матеріали. Таким є дерево. Наша компанія пропонує широкий спектр послуг з виготовлення брусів, виробництва вагонки і т.д. Додавши краси і яскравості в вашому домі, ви неодмінно придбаєте, особливий колорит життя, який буде наповнювати вас енергією і позитивом. Деревина проста у виробництві вагонки, її обробці і експлуатації. Застосування дерев'яної вагонки можливо як для проведення зовнішніх так і внутрішніх опоряджувальних робіт. Стіни, обшиті даної вагонкою, мають абсолютно гладку й рівну поверхню. Неповторна текстура і колірна гамма дерева різних порід, дозволяє досягти приголомшливих відтінків, а при правильно підібраному освітленні атмосфера комфорту, спокою і затишку забезпечена.

Виробництво вагонки

У своїй роботі наша компанія використовує європейське обладнання, у відповідності з усіма стандартами і нормами, що дозволяє виробляти вагонку найвищої якості. Половина успіху у виробництві вагонки залежить від породи деревини. Ми використовуємо найкращі породи, а саме сосну, ялина, ясен і дуб. Але тут варто враховувати один момент. Хвойні породи (сосна, ялина) універсальні і можуть застосовуватися при обшивці всередині і зовні. Листяні породи (дуб, ясен) підходять тільки для проведення внутрішньої обшивки. Деревний матеріал володіє всіма необхідними характеристиками і дозволяє створювати унікальні проекти. Ми пропонуємо також послуги по обшивці будинків, саун, балконів і т.д. Планомірний і індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє досягати максимальних успіхів у роботі. Обшивка навіть самого простенького і простого балкона або веранди, додасть об'єкту абсолютно новий вид.