Двері для лазні

Двері для лазні

Обов'язковою складовою елементом лазні, сауни є двері. Двері для лазні, виготовлені з міцної, екологічно чистої деревини високої якості відмінно переносять високі температури. Дерев'яні двері для лазні витримують великі температурні скачки, а також високу вологість. Переваги дерев'яних дверей для лазні незаперечні - невелика теплопровідність, яка дозволяє значно скоротити час нагріву в лазні, м'якість деревини і округлі форми дозволяють уникнути травм при неправильному поводженні з цим виробом, а також стійкість до корозії і гниття, вогнестійкість. Двері для лазні, виготовлені з натуральної деревини, в повітря випаровують цілющі речовини, які додають бадьорості організму людини, відновлюють його сили і очищають дух. Як правило, двері для лазні виготовляють з листяних деревних порід, вони хороші тим, що при високій температурі не виділяють смол, так як це здійснює деревина з хвойних порід.

Фірма «Мед» пропонує виробництво дерев'яних дверей за найвигіднішими цінами. Виготовлення дверей здійснюємо з різноманітних порід дерев, в залежності від вимог замовників. Використовуємо власне, сучасне, високотехнологічне обладнання, яке дозволяє кваліфікованим фахівцям нашої компанії виконувати роботи будь-якого рівня складності. Стиль і конструкція вироби повністю залежить від побажань клієнтів. Професійні дизайнери фірми «Мед» готові втілити в життя найсміливіші ідеї. Надаємо можливість замовити нанесення на двері різних художніх елементів.

Двері для лазні виробництва фірми «Мед» відмінно годяться, як для фінської сауни, так і для російської парної, вони характеризуються тривалим терміном служби і естетично привабливим зовнішнім виглядом.

Замовити дерев'яні двері за індивідуальними ескізами можна, за вказаними на сайті контактними телефонами, зв'язавшись з менеджерами нашої компанії. Гарантуємо високу якість, оперативні терміни виробництва і реалізації виробів, а також прийнятні і доступні ціни.