Будинки зі зрубу

Будинки зі зрубу

Сьогодні, все більше людей прагнуть вести здоровий спосіб життя, перебуваючи якомога ближче до природи, в корисною для здоров'я середовищі існування. Побудувати дерев'яні будинки, будинки зі зрубу або брусу - це ще один крок до турботи про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких людей.

Дерево - це один з найкращих будівельний матеріалів, яке ще з давніх часів зберігає статус довговічного, натурального, якісного і надійного, екологічно чистого засобу для спорудження будинків. Тож не дивно, оскільки деревина, як будівельна сировина, має безліч позитивних характеристик. Безумовно, вона має високу механічну міцність, і в порівнянні з іншими матеріалами, деревина володіє невеликою об'ємною вагою.

Якщо Ви бажаєте побудувати, і проживати в екологічно чистому, теплом і затишному будинку, фірма «Мед» пропонує Вам свої послуги. Ми виробляємо будівництво дерев'яних будинків під ключ. Для будівництва будинку зі зрубу ми використовуємо такі деревні породи як: дуб, сосна, ялина і ясен. Завдяки високотехнологічним сучасним технологіям, і професійним фахівцям нашої компанії, зводимо на замовлення такі дерев'яні будинки як:

  • дерев'яні котеджі
  • будинки з оциліндрованих колод
  • будинки зі зрубу
  • будинки з профільованого або клеєного брусу

Будинки зі зрубу фото

Будинки зі зрубу відрізняється численними позитивними властивостями - дерев'яні стіни подібних будинків «дихають», пропускаючи повітря через свої мікропори, тому вологість і кисневий баланс в такому будинку підтримуються на високому рівні, що в свою чергу, формує сприятливий вплив на здоров'я мешканців.

Крім цього, фірма «Мед» виготовляє на замовлення дерев'яні альтанки, альтанки, сауни або лазні з якісної, натуральної екологічної деревини. Подібні дерев'яні споруди, завдяки своїй природній текстурі додадуть Вашій ділянці презентабельного вигляду, наповнюючи його незвичайною атмосферою затишку і комфорту.

Для оформлення замовлення зв'язуйтеся з менеджерами або фахівцями фірми «Мед».