Дерев'яні вікна

Дерев'яні вікна

Дерев'яні вікна - це не невід'ємна частина кожного будинку, яка органічно вписується в його конструкцію, наповнюючи приміщення природним світлом, повітрям і сприятливою атмосферою. Така архітектурна деталь не тільки прикрасить Ваш будинок, але і захистить його від шумових і атмосферних впливів.

Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення і реалізації дерев'яних вікон на замовлення.

Дерев'яні вікна істотно перевершують пластикові, по багатьом функціональним причинам. Основні характеристики полягають у наступному:

  • естетичний вигляд - дерев'яні вікна прекрасно доповнюють екстер'єр та інтер'єр житла;
  • екологічність - дерев'яні вікна абсолютно безпечні для здоров'я людини;
  • теплоізоляція і морозостійкість - вікна з дерева відмінно зберігають тепло і забезпечують постійний повітрообмін, завдяки мікропорами деревини;
  • ремонтопридатності - дерев'яні вікна легко піддаються ремонту навіть після 20 років служби.

Виготовляємо дерев'яні вікна відповідно європейським стандартам якості, з кращих порід деревини: дуб, сосна, ялина і липа.

Дерев'яні вікна фото

Дерев'яні вікна з дуба є найпопулярнішими. Такі вікна славляться своєю надійністю і міцністю. За якістю і текстурі у деревини з дуба немає конкурентів. Натуральні відтінки дубової деревини темно-бурих або жовтувато-коричневих кольорів.

Дерев'яні вікна з сосни і ялини найбільш поширені. Подібні вікна відрізняються своїми експлуатаційними характеристики. Природний колір соснової деревини - молочно-карамельний з яскравими численними тонкими прожилками.

Дерев'яні вікна з липи дуже широко використовуються для бань і саун. Такі вікна мають високу стійкість до перепадів температур. Природний колір деревини липи - білий, з рожевим відтінком.

Сучасне високотехнологічне обладнання, на базі нашого деревообробного цеху, дозволяє виконати широкий спектр послуг. Співпраця з нашою компанією буде приємним і вигідним. Пропонуємо конкурентоспроможні ціни. Реалізуємо дерев'яні вікна будь-якого розміру і стилю, надаємо різноманітні відтінки і кольори. Наші дизайнери допоможуть Вам визначитися у виборі, і розроблять для Ваших вікон індивідуальний дизайн-проект, який буде відповідати стилю Вашого будинку.