Дерев'яні сходи

Дерев'яні сходи

Дерев'яні сходи - це родзинка в інтер'єрі кожного будинку, яка зберігає в ньому тепло і надає затишок.

Фірма «Мед» пропонує Вам послуги виготовлення дерев'яних сходів на індивідуальне замовлення. Багаторічний досвід роботи наших кваліфікованих фахівців, сучасне високотехнологічне обладнання на базі нашого деревообробного цеху, дозволяють виробляти дерев'яні сходи будь-якого рівня складності і конструкції (криволінійні, гвинтові, прямі сходи). Для виготовлення сходових споруд використовуємо тільки екологічно чистий якісний матеріал - дерево. Реалізуємо сходи, в залежності від Ваших побажань, з таких деревних порід як: дуб, ясен, ялина та сосна. Наші дизайнери розроблять для Вас унікальний оригінал-проект, у відповідності зі стилістикою інтер'єру Вашого будинку і меблів. Сходи з теплою колірною гамою деревних порід створять затишок і тепло у Вашому будинку. Світлі тони деревини зроблять конструкцію не тільки ідеальним доповненням будинку, але і дозволять візуально розширити простір у Вашому приміщенні.

Дерев'яні сходи фото

Дерев'яні сходи є не просто необхідністю, а й прикрасою кожного будинку - це основний елемент дизайну багатоповерхових заміських котеджів, офісів і готелів.

Головна перевага дерев'яних сходів виробництва фірми «Мед» є в тому, що вони володіють оптимальним співвідношенням якості та ціни. Сходах з дерева властивий чудовий вид, міцність і абсолютна безпека пересувань. Такі сходи прості в догляді і не вимагають багато витрат часу.

Замовити дерев'яні сходи можна, зв'язавшись з менеджерами нашої компанії або співробітниками нашого деревообробного цеху, за номерами телефонів, вказаними на сайті. Наші фахівці нададуть Вам потрібну інформацію про оформлення замовлення і його оплаті, а також допоможуть визначитися з вибором конструкції сходів і породою деревини для її виготовлення.

Співпраця з фірмою «Мед» - це гарантія якісного сервісу, досягнення бажаного результату і вигідна цінова політика.