Дерев'яні двері

Дерев'яні двері

Серед різних будівельних матеріалів, дерево, завдяки своїм численним перевагам, на ринку займає лідируюче місце. Вироби з дерева підкреслюють особливості інтер'єру кожного будинку, надаючи йому атмосферу розкоші і затишку. З давніх часів дерево вважається могутнім талісманом, який за своїм призначенням відлякує зло і приносить удачу. Більшість людей вірять, що дерев'яні двері - це не тільки межа, яка відокремлює домашнє особистий простір від зовнішнього оточення, а й ще такі двері є сильним оберегом домашнього вогнища від нещастя. Тому неспроста багато хто називає свої дерев'яні двері - охороною будинку.

Виготовлення виробів з дерева - одне з основних діяльностей фірми «Мед». Високотехнічне обладнання, на базі деревообробного цеху нашої компанії, екологічно чистий натуральний матеріал, а також наявність кваліфікованих фахівців дозволяє виконувати широкий спектр послуг по виготовленню якісної дерев'яної продукції, серед якої: дерев'яні двері та вікна, альтанки з дерева, дерев'яний паркан, садові меблі з дерева , і багато іншого.

Дерев'яні двері впишуться в будь-який дизайн Вашого приміщення, будь-то заміський будинок, квартира, офіс, ресторан або готель. Виготовляємо двері з якісної деревини кращих порід, що славиться своєю красивою текстурою і міцністю: дуб, сосна і ясен. Реалізуємо дерев'яні двері різних стилів, з будь-якими підібраними малюнками і різноманітними варіантами фарбування, в залежності від побажань клієнтів. Виконуємо найсміливіші ідеї будь-якого рівня складності. Пропонуємо нанесення на двері художніх елементів.

Дерев'яні двері фото

Переваги дерев'яних дверей виробництва фірми «Мед»:

  • міцність і надійність;
  • звукоізоляція і теплоізоляція;
  • безпеку;
  • довговічність;
  • презентабельний зовнішній вигляд.

Дерев'яні двері використовують в якості вхідних і міжкімнатних конструкцій.

З питань замовлення та оплати, звертайтеся до наших менеджерів за номерами телефонів, вказаними на сайті - вони нададуть Вам всю необхідну інформацію на Ваші запитання.