Дерев'яна пергола

Дерев'яна пергола

Дерев'яна пергола - це красивий садовий пристрій, який є додатковою прикрасою заміського будинку. Така садово-паркова споруда органічно вписується в будь-який дизайн будинку і всієї її ділянки. Пергола з дерева прекрасно буде виглядати на галявині, в саду або у внутрішньому дворику.

На сьогоднішній день перголи, арки і трельяжі дуже широко застосовуються в оформленні саду. Унікальність подібних споруд полягає в тому, що вони, зливаючись з навколишньою природою, надають вишуканий і особливий шарм в екстер'єр садиби, гармонійно доповнюючи архітектурні елементи будинку. За своїм призначенням дерев'яна пергола є опорою для витких рослин. Зазвичай таку повиту зеленню галерею арок, розташовують над садовими доріжками, з метою захистити прохід від палючого сонця, забезпечуючи в ньому необхідну тінь і приємну прохолоду. Пергола створює природний плавний перехід від природного світу з житловим середовищем.

Дерев'яна пергола

Дерев'яна пергола є далекою родичкою альтанки, тому дуже часто її разом з дерев'яними садовими меблями використовують, як куточок відпочинку на відкритому повітрі, де можна розслабитися на самоті або з приємною компанією близьких людей, насолоджуючись тишею і гармонією природи. Крім цього пергола може послужити в якості їдальні, а в теплу літню ніч такий садовий пристрій може перетворитися в живу зелену «кімнатку-спальню», оповиту ароматними ліанами або трояндами.

Фірма «Мед» пропонує Вам послуги виготовлення дерев'яної перголи на замовлення. Виготовляємо дерев'яні перголи як з хвойних порід - сосна, ялина, так з твердих: ясен, дуб. Виконуємо на замовлення спорудження дерев'яних пергол в будь-яких варіантах, формах і розмірах. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати належний дизайн перголи з дизайном Вашого будинку і садиби.

Дерев'яна пергола наповнить Ваш ділянку свіжістю, особливою атмосферою і затишком.

Пропонуємо оптимальні терміни виконання замовлення, висока якість роботи за найвигіднішими цінами.