Дерев'яна лазня

Дерев'яна лазня

Дерев'яна лазня - це найкраще місце для збору друзів або сімейного відпочинку, а також відмінна прикраса заміського володіння.

Дерево є одним з найкращих матеріалів для споруди лазні. З дерева можна побудувати цілком всю баню - починаючи з фундаменту, і закінчуючи дахом. Шикарна і хороша лазня - це повністю дерев'яна лазня.

Якщо Ви вирішили звести баню з дерева, фірма «Мед» пропонує Вам послуги виготовлення і реалізації дерев'яної лазні на замовлення. Будівництво під ключ дерев'яних будинків і котеджів, дерев'яних лазень і саун, альтанок і альтанок - один з головних напрямків діяльності нашої фірми. Сучасне високотехнологічне обладнання, яким оснащений наш деревообробний цех, а також кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, дозволяють виконати широкий спектр послуг будь-якого рівня складності.

При виготовленні лазні використовуємо ретельно оброблену деревину з наступних порід: дуб, липа, ялина і сосна.

Як правило, довговічні фундаментні стовпи, лаги для підлоги, опорні подушки і перший вінець стін виходять з дубових колод.

Бруси, колоди і дошки з сосни ідеально підходять для 4 нижніх вінців стін лазні, її статі і сволоки.

Для обшивки стін і стелі, а також для верхніх вінців найбільш підходящими матеріалами є пиломатеріали з липи і білої ялини, які відмінно поглинають вологу, і завдяки своїм мікропорами «дихають», немов живий організм.

Після якісної відповідної обробки, бруси і дошки з липи, використані для лавок і підставок в дерев'яній лазні, придбають гладкість, приємну для тіла, а також створюватиме відчуття м'якості і теплоти.

Якісно споруджена дерев'яна лазня подарує Вам і Вашим друзям абсолютна відсутність напруги, ейфорію і відчуття польоту.

За більш детальною інформацією про замовлення дерев'яної лазні, звертайтеся до наших менеджерів за номерами телефонів, вказаними на сайті.

Пропонуємо вигідні умови співпраці для наших постійних клієнтів.

Дерев'яна лазня фото

Партнерство з фірмою «Мед» - це взаємовигідна співпраця, гнучкий підхід до вирішення завдань і швидка їх реалізація.