Дачні меблі

Дачні меблі

Дачні меблі - це особлива деталь в екстер'єрі ландшафтної території кожної ділянки, яка є запорукою комфортного відпочинку на свіжому повітрі, в оточенні живих барвистих картин, створених природою.

Фірма «Мед» пропонує Вам послуги виготовлення і реалізації вуличних дерев'яних меблів на замовлення. Пропонуємо якісні меблі для дачі, садові меблі, меблі для кафе і бару, меблі для перголи або відкритої тераси, а також меблі для сауни і лазні з натуральної екологічно чистої деревини кращих порід: сосна, ялина, липа і дуб. Дерев'яні дачні меблі, будь то крісло, лава або шезлонг відповідає всім вимогам повноцінного відпочинку, до того ж кожні меблі для дачі з дерева, навіть якщо це звичайнісінька лава, додає в екстер'єр будь-якій садово-дачній ділянці оригінальність, витонченість і затишок.

Вуличні меблі для дачі, останнім часом, досить широко використовуються нашими клієнтами. Головні переваги, якими володіють дачні меблі виробництва фірми «Мед», полягає в тому, що такі меблі виконані в функціональному, сучасному і естетично привабливому дизайні, а також володіють високими технічними і механічними характеристиками.

Дачні меблі з дерева практичні, елегантні і якісні. Такі меблі відрізняються зручністю і довговічністю, вони легко чистяться і миються, її можна розташувати, як в садовому будиночку, так і під відкритим небом. Фірма «Мед» виготовляє меблі, які не боїться ні вологи, ні сонячних променів.

Приймаємо замовлення на виготовлення і реалізації дерев'яних дачних меблів, такий як:

  • столи (прямокутні, круглі, розкладні)
  • столові гарнітури
  • стільці, лавочки, табуретки, крісла
  • лежаки, шезлонги з текстильним покриттям
  • гойдалки

Дачні меблі фото

Якщо Ви бажаєте зробити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів за номерами телефонів, вказаними на сайті - вони проведуть для Вас більш детальну консультацію з приводу замовлення та оплати.

Садові дачні меблі з дерева виробництва фірми «Мед» перетворить Вашу заміську ділянку і створить затишний куточок для Вашого сімейного відпочинку.