Блок-хаус

Ви бажаєте додати інтер'єру і екстер'єру свого будинку більш жвавий і свіжий вигляд, створити в ньому відчуття перебування в дерев'яній хаті, зрубі? Наша компанія надає Вам можливість скористатися повним комплексом послуг. Фірма «Мед» пропонує виготовлення блок-хаус на замовлення.

Блок-хаус наповнить Ваш рідний дім особливою атмосферою затишку і додасть Вашій оселі неповторний зовнішній вигляд. На ринку подібний будівельний матеріал з'явився досить недавно. Він надає собою оздоблювальну дошку, яка із зовнішнього боку імітує колода. Як правило, з боків дошки розташовані з'єднання шип-паз для зручного монтажу блок-хаусу, а з титульної сторони є пази для поліпшення вентиляції і зняття напруги.

Блок-хаус відрізняється конфігурацією своєї лицьової сторони, яка надає собою округленої форму профільованого брусу. В основному, блок-хаус застосовують при горизонтальній обшивці будівель з цегли і бетону, як всередині, так і зовні, а також при будівництві та декоративному оформленні саун, лазень, альтанок, садових літніх будиночків, заміських будинків, котеджів і т. д. Зовнішній видблок-хаусу нагадує оциліндрованої колоди, тому при обробці блок-хаусом створюється враження дерев'яного будинку.

Блок-хаус виробництва фірми «Мед» - це довговічний, екологічно чистий натуральний матеріал. Блок-хаус надає собою панель з якісної деревини без серцевини, кращих порід - сосна і ялина. Подібна панель в приміщенні характеризується високою звукоізоляцією і теплоізоляцією, а також довговічністю і міцністю. Наша компанія має в своєму розпорядженні власним виробництвом, складом, деревообробним цехом, який забезпечений сучасним високотехнологічним обладнанням - пилорами, сушки. Фахівці нашої фірми зроблять на замовлення обшивальні дошки різної ширини і товщини.

Якщо Ви хочете зробити замовлення, або отримати більш детальну інформацію про блок-хаус, його монтажу та оплати, зв'язуйтеся з менеджерами фірми «Мед», за вказаними номерами телефонів.

Пропонуємо високу якість, оптимальні ціни і мінімальні терміни виконання замовлення.