Альтанки

Альтанки

Альтанки - це чудове місце на свіжому повітрі, де можна провести чайну церемонію або влаштувати святкове застілля для гостей, в оточенні натуральних мальовничих картин природи.

Сьогодні, для власників заміських ділянок особливою популярністю користуються альтанки, виготовлені з натурального, екологічно чистої сировини - дерева. Подібні прекрасні садові архітектури, з красивою природної текстурою і декоративною обробкою дерева є незамінна прикраса для кожної садово-дачної ділянки. Дерев'яні альтанки, завдяки приємному запаху деревини, в творі з ароматом кави, вечірнього річного повітря і свіжої трави, створять особливу атмосферу, заряджаючи Вас і Ваших друзів позитивною енергетикою і хорошим настроєм.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення послуги виготовлення і реалізації дерев'яних альтанок. Використовуємо екологічно чистий матеріал, який проходить ретельну обробку і жорсткий контроль якості. Працюємо з кращими деревними породами, такими як: ялина, сосна, липа і дуб. Високотехнологічне обладнання, яким оснащений наш деревообробний цех, дозволяє виробляти дерев'яні альтанки на замовлення будь-якої конструкції, форм і розмірів. Пропонуємо різноманітні види альтанок з дерева: круглі, прямокутні і багатокутні, обшиті блок-хаусом, а також зі зрубу і брусу і ін.

Кваліфіковані дизайнери фірми «Мед» допоможуть Вам підібрати дизайн-проект альтанки, який органічно вписуватися в Вашу ландшафтну територію. Крім цього приймаємо індивідуальні замовлення на виготовлення альтанок з дерева по готовим макетів - надаємо можливість звертається до нас зі своїм макетом, а наші співробітники виконають всю подальшу роботу.

Виробляємо альтанки наступних варіантів:

  • дерев'яні альтанки закритого типу;
  • дерев'яні альтанки відкритого типу;
  • садові альтанки з дерева;
  • дачні альтанки з дерева;
  • дерев'яні альтанки з барбекю;
  • перголи.

Якщо Ви бажаєте замовити дерев'яні альтанки виробництва фірми «Мед», зв'язуйтеся з менеджерами нашої компанії, або співробітниками нашого деревообробного цеху, за вказаними номерами телефонів на сайті.